Seria preparatów SÜDAcare R

Seria Südacare R powstała w odpowiedzi na najczęściej spotykane w gabinetach podologicznych problemy. Dzięki tej serii praca stała się szybka, a jednocześnie niezwykle efektowna. Preparaty oferują najwyższą jakość dla profesjonalnych wymogów, działają intensywnie oraz zgodnie ze specyfiką zróżnicowanych problemów paznokci i skóry. Przeznaczone do stosowania w gabinetach jak i do sprzedaży, poprzedzone fachową konsultacją, wspomagają efekty działania profesjonalnej pielęgnacji stóp, a zarazem uzupełniają ofertę produktów gabinetu.

Niezbędnym w każdym gabinecie podologicznym produktem z serii Südacare R jest Kera Spezial Lösung https://sudapodologia.pl/produkty/lotion-zmiekczajacy-do-usuwania-duzych-zrogowacen-kera-spezial-losung-200-ml-seria-specjalistyczna/ Gęsto upakowane pokłady keratyny po zastosowaniu produktu w łatwy sposób dają się usunąć za pomocą ostrza skalpela. Prosty skład – zasada potasowa i woda, ogranicza możliwości nadwrażliwości na produkt, jednoczenie wyklucza ryzyko działania składników preparatu po zakończeniu usługi, jak to się dzieje w przypadku mocznika. Precyzyjne nałożenie na miejsce poddawane zabiegowi w znaczny sposób zmniejsza zużycie produktu, co daje wymierne oszczędności! Dostępny w pojemności 200 ml oraz 500 ml.

Jak stosować ten produkt aby dział szybko i skutecznie?


Zapraszamy do zapoznania się z postem na ten temat. Na filmie, który znajdziecie w poście  pokazujemy jak szybko i skutecznie działa ten preparat -> https://sudapodologia.pl/jak-uzywac-preparatu-kera-spezial/

Częstym problemem w gabinecie okazuje się być obcięcie paznokci. Rzecz jasna nie takie zwykłe obcięcie, mowa tu o grubych, nierzadko przerośniętych i twardych płytkach paznokciowych. Próba skrócenia takich paznokci bez odpowiedniego preparatu, który zmiękczy, a tym samym uelastyczni płytkę paznokciową, może okazać się nieskuteczna. Odpowiedzią Südacare na ten problem jest preparat zmiękczający do skóry i paznokci https://sudapodologia.pl/produkty/zmiekczacz-do-skory-i-paznokci-10-ml-seria-specjalistyczna/ Preparat ten zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pipetą, która umożliwia precyzyjną aplikację dokładnie w to miejsce które wymaga zmiękczenia. Działa wystarczająco długo aby opracować płytki paznokciowe, ale nie dopuścić do nadmiernego ich zmiękczenia. Dostępny w pojemności 10 ml oraz 50 ml.

Silnie zrogowaciały naskórek? Idealne opracowanie skalpelem i wygładzenie frezarką ale problem nawraca? Po dokładnym zapoznaniu się z przyczyną problemu oraz wykluczeniem przeciwskazań, możemy czasowo włączyć do pielęgnacji krem z kwasem salicylowym https://sudapodologia.pl/produkty/zluszczajaco-wygladzajacy-krem-z-kwasem-salicylowym-60-ml-seria-specjalistyczna/ Działanie kwasu salicylowego jako regulatora procesu keratynizacji jest znany od dawna. Naskórek wspierany jest kojącym działaniem bisabololu oraz regenerującym działaniem masła shea. Produkt zalecany jest do pielęgnacji domowej poprzedzonej konsultacją z profesjonalistą. Dostępny w pojemności 60 ml

Zrogowacenia w obrębie wałów okołopaznokciowch również wymagają opieki i pielęgnacji. Dla wymagających klientów, których utrzymanie naskórka w okolicy płytki paznokciowej jest wyjątkowo ważne powstał krem do wałów paznokciowych https://sudapodologia.pl/produkty/naprawczy-krem-do-walow-okolopaznokciowych-50-ml-seria-specjalistyczna/  Produkt dedykowany jest dla suchej skóry z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Wykorzystano odżywcze właściwości masła shea, regulujące rogowacenie właściwości mocznika oraz łagodzące właściwości rumianku. Regularne stosowanie preparatu przynosi wymierne efekty w postaci gładkiej i elastycznej skóry. Dostępny w pojemności 50ml.

Nierzadko przychodzi nam borykać się z problem wypadającej tamponady, która w delikatny sposób ma separować płytkę paznokciową od miękkiej tkanki w wale paznokciowym. Również w tej kwestii marka Süda znalazła rozwiązanie i ułatwienie pracy specjalistom. Utrzymanie tamponady w wale paznokciowym nie może być prostsze! Wystarczy w prawidłowy sposób zaaplikować tamponadę, a następnie za pomocą wygodnego aplikatora, nałożyć na nią żel do naprawy paznokci https://sudapodologia.pl/produkty/zel-do-naprawy-paznokci-bez-utwardzania-15-ml-seria-specjalistyczna/ i pozwolić mu odparować. Jego żelowo-silikonowa konsystencja, którą uzyskujemy po odparowaniu rozpuszczalnika, zapewnia delikatną, nieuwierającą stabilizację, dzięki czemu eliminujemy problem uporczywego wysuwania się separatora z wału paznokciowego.

Podrażniona skóra wymaga szybkiego złagodzenia. Podrażniona skóra to nie tylko widoczne otarcie czy przerwanie ciągłości naskórka – jak w przypadku ukąszenie owada. Zbyt mocna obróbka oskórka paznokcia, czy praca sondą lub kapturkiem ściernym również mogą wywołać nieprzyjemne odczucia. Takie podrażnienia wymagają szybkiego i skutecznego złagodzenia, a zapewnia je tynktura ATP https://sudapodologia.pl/produkty/lagodzaca-tynktura-atp-10-ml-seria-specjalistyczna/ Dzięki zawartości pantenolu, biotyny, alantoniny oraz protein ryżowych oraz wygodnej pipety możemy w natychmiastowo, skutecznie i precyzyjnie wyciszyć nieprzyjemne odczucia. Produkt nadaje się również do nasączenia tamponady w celu złagodzenia odczuć ze strony podrażnionego wału okołopaznokciowego. Dostępna w pojemności 10 ml

Seria Südacare R posiada również preparaty, które w skuteczny sposób wspierają terapię paznokci i skóry stóp zajętych infekcją grzybiczą. O tych produktach już niebawem kolejny post. Zapraszamy do śledzenia naszego bloga.

Masz pytania?
skorzystaj z formularza kontaktowego http://sudapodologia.pl/formularz-kontaktowy
bezpośrednio napisz do nas maila -> arlena.mlynik@cosmeticsgroup.pl 
lub zadzwoń do naszego działu handlowego –> +48 (32) 251 85 54

Dodaj komentarz