Seria preparatów SÜDAcare D dla diabetyków

Seria preparatów SÜDAcare D dla diabetyków

Seria SÜDAcare dedykowana jest dla osób chorujących na cukrzycę. Ta delikatna pielęgnacja otacza opieką skórę diabetyków. 

Praca z osobą, która choruje na cukrzycę wymaga odpowiedniej opieki, za pomocą preparatów do pielęgnacji domowej połączonej precyzyjnym zabiegiem w profesjonalnym gabinecie u specjalisty. 

Pielęgnację rozpoczyna emulsja do mycia i kąpiel dla stóp, https://sudapodologia.pl/produkty/emulsja-myjaca-i-kapiel-do-stop-d-200-ml-linia-dla-diabetykow/ która delikatnie oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych etapów pielęgnacji. Po dodaniu wody, emulsja zmienia się oczyszczającą pianę, która po spłukaniu pozostawia ochronny film na skórze.
Dostępna w pojemności 200 ml 

Balsam do stóp https://sudapodologia.pl/produkty/regenerujacy-balsam-do-stop-d-75-ml-linia-dla-diabetykow/ zapewnia bogatą w oleje ochronną pielęgnację dla cienkiej, suchej i podrażnionej skóry stóp. Olej canola, z oliwek, awokado oraz słonecznika zapewnia wyjątkową ochronę oraz zapobiega nadmiernej utracie wody z naskórka.
Dostępny w pojemności 75 ml 

Balsam ochronny https://sudapodologia.pl/produkty/balsam-ochronny-d-75-ml-linia-dla-diabetykow/ to łagodny kremowy balsam, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry dzięki odbudowie płaszcza hydrolipidowego. W działaniu wykorzystuje właściwości oleju canola, masła shea oraz oleju z awokado i pantenolu, dzięki czemu łagodzi napiętą skórę, utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia oraz elastyczności skóry.
Dostępny w pojemności 75 ml 

Masz pytania?
skorzystaj z formularza kontaktowego http://sudapodologia.pl/formularz-kontaktowy bezpośrednio napisz do nas maila: katarzyna.k@cosmeticsgroup.pl 
lub zadzwoń do naszego działu handlowego: +48 (32) 251 85 54 

Więcej informacji:  http://sudapodologia.pl/kontakt 

Dodaj komentarz