Jesteś profesjonalistą? Prowadzisz gabinet kosmetyczny?

Wykonaj te 3 kroki i ciesz się niższą ceną!

1.

Zarejestruj się

Dokonaj rejestracji w naszym sklepie, trwa to zaledwie 15 – sekund.

2.

Dokonaj zamówienia

Dokonaj zamówienia swoich ulubionych produktów.

3.

Ciesz się z niższych cen!

Ciesz się z niższych cen jakie przysługują specjalistom 🙂

Zobacz filmik z instrukcją:

Innowacja to ważny aspekt marki SÜDA®. To właśnie dzięki niej jesteśmy pionierami od 90 lat oferując kompleksowe wyposażenie gabinetów podologicznych oraz gabinetów świadczących usługi pedicure. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości sprzęt, akcesoria oraz produkty pielęgnacyjne, które umożliwią i rozwiną niezwykły wachlarz usług w Państwa gabinetach.

Już na początku lat trzydziestych XX w firma opracowała pierwsze na świecie urządzenie do pielęgnacji stóp – UB Motor, i tym samym znacząco przyczyniła się do powstania nowoczesnego spojrzenia na tę dziedzinę. Kilka lat później SÜDA® stworzyła mechanizm do usuwania pyłu ze swoich sprzętów. Jednak SÜDA® nie spoczęła na laurach, wręcz przeciwnie – kontynuuje swoją nowatorską działalność.

Aby innowacje i nowe pomysły mogły być rozwijane, potrzebują otwartości. Dlatego SÜDA®, jako pionier w branży podologicznej, angażuje się w wymianę z międzynarodowymi partnerami i jest nastawiony na światowy rynek, jednocześnie czerpiąc ze swoich niemieckich korzeni.
Stale opracowujemy nowe rozwiązania, poszerzając możliwości sprzętu i oferty SÜDA®. Oferujemy wyjątkowo zoptymalizowane urządzenia do pracy w gabinecie podologicznym oraz pedicure czyniąc pracę ergonomiczną i komfortową.

Seria SÜDAcare oferuje szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych oraz wspomagających i przyspieszających terapie zabiegowe podczas profesjonalnych zabiegów w zakresie pielęgnacji stóp i podologii. Nasze produkty są przeznaczone do pracy podczas zabiegu pedicure, specjalistycznych zabiegów podologicznych oraz dla profesjonalnej i maksymalnie skutecznej pielęgnacji domowej.

Dzięki odpowiednio dobranym i dogłębnie przebadanym składnikom aktywnym, każdy z produktów SÜDAcare znajdzie zastosowanie w pielęgnacji skóry zdrowiej oraz zmienionej chorobowo. Bezpieczeństwo, doświadczenie, współpraca z specjalistami i obserwacja działania produktów pozwoliły na stworzenie produktów pielęgnacyjnych również dla wrażliwej i wymagającej skóry diabetyków. Preparaty wszystkich linii SÜDAcare posiadają wysokiej jakości składniki aktywne oraz nie są testowane na zwierzętach.
Sprzęt SÜDA oraz produkty SÜDAcare są opracowywane i produkowane w Niemczech.

 

Jeśli w Twoim gabinecie chcesz oferować sprzęt i produkty charakteryzujące się BEZPIECZEŃSTWEM, SKUTECZNOŚCIĄ, INNOWACYJNOŚCIĄ oraz PRECYZYJNYM DZIAŁANIEM to praca z specjalistycznymi produktami SÜDAcare jest odpowiedzią na Twoje wymagania.