Suda

O marce

Marka Suda oferuje kompleksowe wyposażenie gabinetów podologicznych – najwyższej jakości sprzęt oraz specjalistyczną, kompleksową linię produktów SUDAcare przeznaczoną do profesjonalnych zabiegów w zakresie pielęgnacji stóp i podologii. Preparaty linii SUDAcare są bardzo wysokiej jakości oraz nie są testowane na zwierzętach. Są przeznaczone przede wszystkim do zabiegów wykonywanych w specjalistycznych gabinetach. Oferujemy również serię do pielęgnacji domowej.

Niemiecka jakość

Aby innowacje i nowe pomysły mogły być rozwijane, potrzebują otwartości. Dlatego SÜDA®, jako pionier w branży podologicznej, angażuje się w wymianę z międzynarodowymi partnerami i jest nastawiony na światowy rynek, jednocześnie czerpiąc ze swoich niemieckich korzeni.
Cały sprzęt i wyposażenie gabinetu podologicznego jest opracowywany i produkowany w Niemczech. To właśnie w tym tkwi siła SÜDA®, tworząc rozwiązania wysokiej jakości.

Historia

Na początku lat trzydziestych firma opracowała pierwsze na świecie urządzenie do pielęgnacji stóp – UB Motor, i tym samym znacząco przyczyniła się do powstania nowoczesnego spojrzenia na tę dziedzinę. Kilka lat później SÜDA® stworzyła mechanizm do usuwania pyłu ze swoich sprzętów. W latach sześćdziesiątych powstały pierwsze przenośne urządzenia.
Kiedy technika na mokro stała się popularna w Niemczech w latach dziewięćdziesiątych, SÜDA® stała się pionierem tej techniki. Obecnie firma oferuje jedyny w swoim rodzaju, zoptymalizowany sprzęt, który łączy w sobie na mokro, jak i na sucho.

Jednak SÜDA® nie spoczęła na laurach, wręcz przeciwnie – kontynuuje swoją nowatorską działalność. Od 2006 roku na rynku dostępne są urządzenia wykorzystujące nowoczesną technologię opierającą się na wykorzystaniu sprężonego powietrza.