Preparaty profesjonalne VS dostępne w drogeriach

Produkty pielęgnacyjne dostępne w profesjonalnych gabinetach są często mniejszą wersją produktów na których przeprowadzony zostaje zabieg, a o tym że po zabiegu nasze stopy są w idealnym stanie, nikogo przekonywać nie trzeba.

Dodatkowo produkty stosowane w gabinetach to marki zajmujące się wąską dziedziną dotyczącą konkretnej partii ciała – tak jak w przypadku marki Süda – stóp. Skład takich preparatów jest dokładnie opracowywany, badany (badania takie należy przeprowadzić, aby potwierdzić bezpieczeństwo preparatu i wprowadzić go na rynek) i testowany, a lata doświadczenia pozwalają na dopracowanie preparatów do niemal perfekcji!  W produktach profesjonalnych wsad aktywnych składników preparatów jest znacznie wyższy, a co z tym idzie efekty stosowania takiego kosmetyku są szybciej widoczne i utrzymują się dłużej. Naturalne ekstrakty, używane do produkcji preparatów są drogie, a profesjonalne marki regularnie przeprowadzają badania swoich wyrobów i dbają o swoją opinię wśród profesjonalistów, wiec nie mogą sobie pozwalać na „tańsze zamienniki”. Profesjonalne marki wykorzystują nowinki technologiczne osiągnięcia z dziedziny biologii, medycyny i dermokosmetyki, a tym samym ciągle udoskonalają swoje produkty. Pamiętajmy też o tym, że miejsce produkcji ma znaczenie. Im większa świadomość rynku i lepsze traktowanie pracowników tym ceny będą wyższe, gdyż koszt pracownika jest wyższy. Dlatego preparaty produkowane w Europie są często droższe niż te produkowane w innych zakątkach świata.  

Ważnym argumentem jest też to, że podczas wizyty w gabinecie produkt dobierany jest do aktualnych potrzeb i stanu skóry przez profesjonalistę, który przeprowadza zabieg wiec ma kontakt z skórą, określa jej elastyczność poziom nawilżenia i jakość naskórka. Specjalista dokładnie zna skład produktu, jego konsystencję potrafi odpowiednio dopasować częstotliwość użytkowania i zaplanuje całą pielęgnację tak aby przyniosła oczekiwane, długofalowe efekty.

Zaufaj marce, która jest tworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów, a na pewno osiągniesz zamierzone efekty zabiegów na swojej skórze!

Masz więcej pytań?

Napisz lub zadzwoń

arlena.mlynik@cosmeticsgroup.pl

dział handlowy 32 251 85 54

Dodaj komentarz