Czy domowa pielęgnacja stóp jest ważna?

Nawet najlepiej wykonany zabieg w gabinecie, który przynosi świetne efekty pozabiegowe będzie nas cieszył tylko przez chwilę jeśli nie wspomożemy prawidłowej regeneracji i stanu nawilżenia i odżywienia skóry naszych stóp! Problem na stopach w zdecydowanej większości przypadków narasta od jakiegoś czasu zanim udamy się do specjalisty. Trudno więc oczekiwać, że w niektórych przypadkach problem ustąpi natychmiastowo – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy określonej ilość pokarmu i wody – tak też funkcjonuje nasza skóra. Utrzymanie skóry stóp w odpowiedniej kondycji wymaga jej odpowiedniego nawilżania oraz odżywiania dobrej jakości produktami dostosowanymi do jej aktualnych potrzeb.

Tak jak dbamy o jakość spożywanych pokarmów i wierzymy że ma to wpływ na nasze zdrowie, tak samo powinniśmy dbać o jakość produktów które nakładamy na skórę. Wspólna praca specjalisty wykonującego zabieg oraz Twoja podczas kontynuacji tego zabiegu w zakresie  pielęgnacji domowej (tak, pielęgnacja domowa to kontynuacja zabiegu w gabinecie!) może dać spektakularne efekty!

Pamiętaj – to na stopach stoi cały Twój świat! Dbaj o stopy nie tylko w sezonie, kiedy są prezentowane w otwartym obuwiu, a efekty zaskoczą Cię prędzej niż się tego spodziewasz!

Zapytaj specjalistę opiekującego się Twoimi stopami o odpowiedni preparat dla Ciebie i pracujcie razem nad utrzymaniem efektów zabiegowych na długi czas.

Masz więcej pytań?

Napisz lub zadzwoń

arlena.mlynik@cosmeticsgroup.pl

Dział Handlowy 32 251 85 54

Dodaj komentarz