Dlaczego nie widzę cen foteli i sprzętu Suda?

Dlaczego nie widzę cen foteli i sprzętu Süda oraz Ionto Comed? Czy mogę otrzymać cennik? Czy aby dowiedzieć się jakie są ceny sprzętu Süda oraz Ionto Comed muszę każdorazowo wysyłać zapytanie? Czy zamówiony sprzęt jest dostępny od razu? Jak długo trzeba czekać na realizację zamówienia? Powyższe pytania bardzo często pojawiają się w Waszych wiadomościach do nas.

Zarówno fotele, urządzenia, instrumenty, pomocniki, szafki gabinetowe, jak i frezarki marki Süda czy Ionto Comed to sprzęty klasy premium. Oferują one idealne dopasowanie do oczekiwań Klienta, a także indywidualne konfigurowanie foteli pod konkretne zamówienie. Ceny foteli oraz sprzętu Süda i Ionto Comed rzeczywiście nie są ogólnodostępne. Ceny naszego sprzętu i wyposażenia gabinetów są ustalane indywidualnie dla każdego klienta i zamówienia.

PERSONALIZACJA FOTELA

Co oznacza personalizacja fotela? W fotelach Suda i Ionto Comed istnieje możliwość indywidualnego doboru pokrycia, koloru, ilości siłowników, rodzaju sterowania, materacy, podstaw fotela i wiele innych udogodnień. W związku z tym nie jesteśmy w stanie z góry ustalić ich cen końcowych, ponieważ każdy zamawiany element wyposażenia będzie miał indywidualny charakter oraz cenę.

Czas oczekiwania na zamówiony sprzęt jest ustalany indywidualnie, w zależności od zamawianego produktu. Czas oczekiwania na fotele to 4-8 tygodni, od dnia zaksięgowania zaliczki. Oczekiwanie na pozostały sprzęt i wyposażenie dostępne na zamówienie, wynosi ok 2-4 tygodnie.

Zachęcamy do kontaktu z osobą zajmującą się sprzętem w SUDA POLSKA. Dzięki temu z całą pewnością uda się dopasować sprzęt i wyposażenie do Państwa potrzeb i oczekiwań:

Bartłomiej Puchta

e-mail: bartlomiej.puchta@cosmeticsgroup.pl

2 comments

  1. Witam. serdecznie czy mogę otrzymać. katalog z cennikiem sprzętu. suda?

    1. sklep.sudapologia@gmail.com

      Dzień dobry 🙂 W celu otrzymania wyceny na frezarki bardzo prosimy o przejście na naszą stronę https://sudapodologia.pl/kategoria/suda-urzadzenia-podologiczne/frezarki/ 👉 wybranie interesującej frezarki -> wyślij zapytanie. W tym miejscu bardzo prosimy o uzupełnienie formularza, który jest niezbędny, żeby nasz dział handlowy zrobił indywidualną wycenę. Zajmie to dosłownie kilka minut 🙂
      Obecnie mamy promocję -10% na sprzęt podologiczny 🙂

Dodaj komentarz